Umelci

Zbierka našich umelcov

 • Branislav Malevič
  Branislav MalevičUmelec
  Branislav Malevič je fotograf a organizátor vizuálno-hudobných eventov pod značkou Artdžem. Vo svojej tvorbe sa inšpiruje najmä mestským prostredím, ktoré kombinuje so snovou, priam sureálnou prírodou. Fotografie vyhotovuje na Mamyia 645DF s čo najmenšími zásahmi v postprodukcii, pričom na zachytenie toho správneho momentu čaká aj niekoľko hodín, pri inscenovaných fotografiách až niekoľko rokov. Typickou črtvou jeho tvorby je kombinácia tmavých a ružových odtieňov a rôznych svetelných efektov od slnečných lúčov, cez hmlisté opary až po svetlá pouličných lámp. Pri tlači experimentuje s rôznymi podkladovými materiálmi a s povrchovou maľbou od iných umelcov, vďaka čomu sa jeho diela stávajú nenapodobiteľnými.
 • Erik Osvald
  Erik OsvaldUmelec
  Freelancer, grafický dizajnér a hudobný producent Keosz. Mám rád sci-fi tematiku a postapokalyptické motívy. Rád fotím a preferujem najmä Urbex štýl.
 • Kristína Dugovičová
  Kristína DugovičováUmelec
  Je inšpirovaná pri svojej tvorbe predovšetkým prírodou. Zachytáva podmorský a povrchový svet v živých farbách, ktoré dodávajú jej obrazom dynamickú energiu. Zobrazuje krásu prírodného prostredia ako veľké “dobrodružstvo”, ktoré je optimistické a príjemné. Jej tvorba je snová, romantická a pozitívna, vychádzajúca z landscape (krajinných) fotografií. Do obrazu vstupuje na etapy. Prepája vrstvenie farieb so samotným nalievaním, ktoré dotvára rôznorodými prvkami.
 • Marek Popaďák
  Marek PopaďákUmelec
  Som grafik z Trenčína, momentálne pôsobiaci v Prahe. Popri grackej práci sa venujem ilustrácii a tetovaniu kde pracujem s linkami a technikou dotwork. Vo svojej tvorbe rád využívam geometriu, ostré tvary, polygony a línie. Mám rád minimalizmus a symetriu ale bavia ma aj abstraktné volnejšie veci.
 • Marek Rakučák
  Marek RakučákUmelec
  Výtvarník od kosti. Keď práve nekreslí, rozmýšľa nad tým, že čo by mohol nakresliť. Po ukončení štúdia na Vysokej Škole Výtvarných Umení v Bratislave sa dal na strastiplnú cestu digitálneho grafika, víkendového maliara a večného optimistu.
 • Martina Ľachká
  Martina ĽachkáUmelec
  Nehľadám krásu, hľadám podtstatu. Krásu totiž dokážeme nájsť vo všetkom. Nezameriavam sa na nič konkrétne. Nechávam inšpiráciu priíjsť samú. Základom mojej tvorby sú portréty, obyčajný ľudia, predmety každodennej potreby v inom svetle ako sme zvyknutí. Prikladám dôležitosť maličkostiam.
 • Miloš Belanec
  Miloš BelanecUmelec
  3D freelance concept artist, texture artist . Zameriavam sa na tematiku sci-fi a postapokaliptických scén. Pracujem v hernom, a kinematografickom priemysle
 • Petr Bukovjan
  Petr BukovjanUmelec
  2D grafik mobilních aplikací a her ve studiu NOXGAMES, občasný ilustrátor a karikaturista.
 • Rastislav Le
  Rastislav LeUmelec
  Freelancer, herný ilustrátor so zameraním na fantasy žáner. Tvorím hlavne pre spoločenské hry, zberateľské karty a knihy. Ale nebránim sa výzvam.
 • Robert Hruška
  Robert HruškaUmelec
  Ahoj, volám sa Róbert Hruška a som samozvaný krotiteľ pixelov. Venujem sa digitálnej abstrakcii, pretože mi umožňuje absolútnu slobodu pri kreativite.
 • Sylvia Kršiaková
  Sylvia KršiakováUmelec
  Sylvia má 5-ročnú prax ako grafička pre televízne spravodajstvo. Momentálne pracuje na rôznorodých grafických a ilustrátorských projektoch, najradšej však tvorí fiktívne postavičky a prostredia, ideálne také, ktoré ľudí rozosmejú alebo naštartujú ich zvedavosť.

0