O nás

Vítam Vás na stránke ONLINE ART, volám sa Erik a založil som túto stránku zameranú na zviditeľnenie umelcov a podporu ich práce.

 

Už od malička som bol umelecky aktívny, síce moje kresby neboli nadpriemerné ale vždy ma bavilo si čarbať kade tade. Vždy ma bavilo pretavovať svoju fantáziu na papier. Dlho som sa rozhodoval či pôjdem aj ja týmto smerom no nakoniec som si zvolil iný smer. Samozrejme mám pokreslený každý zošit a papier pretože to vo mne ostalo .

 

Pred pár rokmi som si začal zariaďovať byt a chcel som si vyzdobiť steny moderným umením od autorov zo Slovenska a okolia. Bohužiaľ som zistil ,že je ťažké nájsť prehľadný portál o umelcoch a ich dielach a nekonečné googlenie ma priviedlo k myšlienke takýto portál spraviť. Myšlienku som pretavil do skutočnosti a vytvoril som portál kde sa môže prihlásiť každý umelec digitálneho umenia. Každý umelec tu môže svoju prácu ponúknuť na skrášlenie rôznych priestorov.

 

Taktiež sa tu môžu vytvoriť nové spolupráce ,keďže každý autor to má zároveň aj ako svoju galériu najlepších diel. Verím ,že Vás moja stránka zaujme a skrášlite si svoj domov originálnym dielom vytlačenom na plátne.

 

Váš tím ONLINE ART

a
a

Ostante s nami v spojení

We are dreamers who believe in the great. Clever, thoughtful and unexpected designs carefully developed and mastered. Juxtaposing new ideas with good fashioned

0